loading...

دنیای تکنولوژی

شماره ویپ یا خط تلفن اینترنتی؟ مسئله این است! در سال‌های اخیر تنوع خطوط تلفن به شکلی شده است تا هر کسب‌و‌کاری با هر شرایطی کاری بتوانند بنابر نیاز خود خط تلفن مناسبی را برای خود تهیه

راهنمای جامع خرید خط و شماره VOIP

رضا مهدوی بازدید : 0 چهارشنبه 05 مرداد 1401 نظرات (0)

شماره ویپ یا خط تلفن اینترنتی؟ مسئله این است!

در سال‌های اخیر تنوع خطوط تلفن به شکلی شده است تا هر کسب‌و‌کاری با هر شرایطی کاری بتوانند بنابر نیاز خود خط تلفن مناسبی را برای خود تهیه کند. خط تلفن آنالوگ، خط تلفن E1، خط تلفن هوشمند IN و سیپ ترانک از جمله خطوطی هستند که توسط شرکت مخابرات و شرکت‌های FCP مثل شاتل، آسیاتک، فناوا و … ارائه می‌شوند. سیپ ترانک را با نام‌های دیگر مثل خط تلفن اینترنتی، خط تلفن ویپ و شماره ویپ نیز می‌شناسند. این نوع خطوط ماهیت دیجیتال دارند و با استفاده از آدرس آی پی بر روی بستر اینترنت، وایرلس، زوج سیم یا فیبر نوری به مشترکین ارائه می‌شوند. در این مطلب مقاله قصد داریم به صورت مفصل راهنمای جامع نحوه خرید شماره ویپ را شرح دهیم

منظور از شماره ویپ چیست؟

پیش از آنکه بخواهیم از شماره ویپ بگوییم، بهتر است بدانید که اصطلاح درست این نوع خط “سیپ ترانک” است که به صورت عمومی به آن خط تلفن اینترنتی، خط تلفن ویپ و شماره ویپ نیز می‌گویند. سیپ ترانک یا شماره ویپ را شرکت مخابرات بر روی بستر زوج سیم و فیبر نوری و همچنین شرکت‌های خصوصی با مجوز FCP بر روی بستر اینترنت و وایرلس ارائه می‌کنند. اگر کلمه ویپ برایتان نامفهوم است بهتر است به این تعریف دقت کنید، “ویپ یا VoIP مخفف Voice over IP و به معنای انتقال صدا روی بستر شبکه است” با توجه به اینکه خطوط اینترنتی از طریق آدرس IP به مشترکین تحویل داده می‌شوند، به همین دلیل به آن‌ها خط تلفن ویپ یا شماره VOIP می‌گویند.

شماره ویپ می‌تواند به صورت ۴، ۵ و ۸ رقمی باشد که برای استفاده از این خطوط در صورتی که از مخابرات تهیه شده باشند به یک مودم سیپ ترانک و در صورتی که از یک شرکت ارائه دهنده سرویس خط تلفن با مجوز FCP دریافت شود، نیاز به یک ارتباط اینترنتی یا وایرلس مستقیم از محل شرکت تا شرکت سرویس دهنده خواهد بود.

خرید شماره ویپ

مزایای خرید شماره ویپ

وابستگی کمتر به سخت‌افزار

خرید شماره ویپ این امکان را به شما می‌دهد که سیستم تلفنی‌تان وابستگی کمتری به سخت‌افزار داشته باشد و برای استفاده از این خط تلفن هزینه کمتری کنید. به طور مثال اگر از خطوط آنالوگ استفاده کنید، برای ارتباط این خط تلفن با مرکزتلفن ویپ نیازمند یک مبدل که به آن گیت‌وی FXO می‌گویند، خواهید بود. با توجه به اینکه خط تلفن اینترنتی یا شماره ویپ از طریق آدرس IP به مشترکین ارائه می‌شود و همچنین از پروتکل استاندارد VOIP استفاده می‌کند، این امکان وجود دارد که بدون خرید سخت‌افزاری به عنوان مبدل با سیستم تلفن شما ارتباط برقرار کند.

امکان جابجایی دفترکار بدون از دست دادن خط تلفن

یکی از مهم‌ترین دغدغه مدیران در زمان جابجایی دفترکار از دست دادن یا از سرویس خارج شدن خط تلفن شرکت است. اگر شما از مرکز مخابراتی منطقه خط تلفن تهیه کرده باشید در زمان جابجایی دفترکار، حتی اگر امکان انتقال خط تلفن وجود داشته باشد، هفته‌ها طول خواهد کشید که در این مدت ممکن است مشتریان زیادی را از دست بدهید. در مقابل خرید شماره ویپ مخصوصا از یک شرکت FCP این امکان را به شما می‌دهد تا در زمان جابجایی دفترکار در کم‌ترین زمان ممکن سرویس خط تلفن اینترنتی را به دفترکار جدید منتقل کنید.

عدم ‌نیاز به پرداخت آبونمان

خرید شماره ویپ این مزیت را دارد تا دیگر هزینه‌ای به عنوان آبونمان پرداخت نکنید. همه ما تجربه استفاده از خط تلفن آنالوگ مخابرات را داریم. با وجود خط تلفن اینترنتی، یکی از معایب خطوط آنالوگ این است که حتی اگر از آن استفاده‌ای نکنید برایتان هزینه آبونمان روی قبض تلفن خواهد آمد که این هزینه در زمان خرید شماره VOIP وجود نخواهد داشت.

دریافت هر تعداد خط بدون محدودیت

اگر گذرتان برای دریافت خط تلفن آنالوگ به مخابرات افتاده باشد حتما با این جملات آشنا هستید: “سوییچ‌هایمان پر شده است” یا “نمی‌توانیم بیشتر از یک خط تلفن بدهیم” پس تکلیف کسب‌و‌کارهایی که تعداد تماس‌های ورودی و خروجی زیادی دارند چه می‌شود؟ مخابرات قبلا برای رفع این مشکل روی بستر زوج سیم یا فیبر نوری خط تلفن E1 که قابلیت ۳۰ تماس همزمان را داشت ارائه می‌کرد. در سال‌های اخیر سیپ ترانک جایگزین خط تلفن E1 شده است که علاوه بر مخابرات شرکت‌های FCP نیز امکان ارائه این خط را دارند. بنابراین اگر قصد خرید شماره ویپ دارید نگران محدودیت تعداد خطوط دریافتی نباشید. معمولا هر تعداد شماره VOIP که بخواهید در اختیارتان قرار می‌دهند.

ارائه خط تلفن در مناطقی که مخابرات سرویس‌دهی ندارد

اگر در یک منطقه ای هستید که به هر دلیل مخابرات آنجا امکان سرویس‌دهی را ندارد، می‌توانید با خرید شماره ویپ از شرکت‌های خصوصی ارائه دهنده این سرویس روی بستر اینترنت یا بیسیم این مشکل را رفع کنید. شرکت‌هایی مثل شاتل، فناوا، آسیاتک و … از جمله شرکت‌های هستند که امکان ارائه شماره ویپ را دارند.

انتخاب سرشماره بر اساس سلیقه و نیاز خودتان

در زمان خرید شماره ویپ این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید بر اساس نیاز و سلیقه خود از میان صدها شماره تلفن شماره مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین شرکت مخابرات و شرکت‌های خصوصی FCP خطوط خود را بر اساس میزان رند بودن دسته بندی می‌کنند تا در زمان خرید بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

ارائه خدمات پشتیبانی بهتر

با توجه به اینکه ارائه و استفاده از سیستم‌های مبتنی بر ویپ نیازمند تخصص هستند، معمولا شرکت‌هایی که سرویس خط تلفن ویپ یا همان سیپ ترانک را دارند امکان ارائه خدمات پشتیبانی بهتری نیز دارند. شرکت‌های FCP بر خلاف شرکت مخابرات به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و پشتیبانی این خطوط است.

کیفیت صدای بهتر

خط تلفن ویپ یک نوع خط دیجیتال است که به دلیل ماهیتی که دارد در زمان انتقال از یک پهنای باند بیشتر و با کیفیت‌تر استفاده می‌کند و این امکان را دارد که صدا را به صورت HD منتقل کند. به همین دلیل کیفیت صدای خطوط ویپ بسیار بالاتر از خطوط آنالوگ است.

خرید شماره VOIP

انعطاف پذیری بالا

خرید شماره ویپ به شما امکانات زیادی را با توجه به نیاز اختصاصی کسب‌و‌کارتان می‌دهد. این خط تلفن با توجه به نوع ارتباط و تکنولوژی خود قابلیت انعطاف بالا در هر شرایط را دارد. مثلا شما می‌توانید این خط تلفن را روی مرکزتلفن ابری یا مستقیم بر روی موبایلتان بدون داشتن مرکزتلفن داشته باشید. همچنین امکان ارتباط با انواع تلفن ویپ، مرکزتلفن ویپ نرم‎‌افزاری و مرکزتلفن سخت‌افزاری و همچنین سانترال پاناسونیک را دارد و شما را محدود به استفاده از یک پلتفرم خاص نمی‌کند.

معایب خرید شماره ویپ

استفاده از هر سیستم ارتباطی مزایا و معایب خود را دارد که نسبت به نیاز و نوع هر کسب‌و‌کار ارزش هر کدام کمتر یا بیشتر می‌شود. به طور مثال ممکن است یک سازمان دولتی استفاده از شماره ویپ را مناسب نداند و به جای آن از خط تلفن E1 استفاده کند. در مقابل ممکن است یک کسب‌و‌کار آنلاین بیش‌ترین نیاز را به یک شماره تلفن اینترنتی داشته باشد و مزیت‌های این نوع خط نسبت به معایب آن برایشان بیشتر باشد. شاید تنها عیب خرید شماره ویپ را بتوان وابستگی به اینترنت یا لینک ارتباطی وایرلس دانست. زیرا در صورتی که اینترنت شرکت شما قطع شود، ارتباط شما با شرکت سرویس دهنده قطع و در نهایت امکان استفاده از خط تلفن ویپ را نخواهید داشت. (البته باید در نظر داشته باشید که با توجه به استاندارد‌هایی که شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات رعایت می‌کنند احتمال رخ دادن چنین اتفاقی بسیار بسیار پایین می‌باشد.)

چگونه یک شماره ویپ بخریم؟

برای خرید شماره ویپ می‌توانید به مخابرات منطقه یا شرکت‌های FCP مثل شرکت شاتل، فناوا، آسیاتک، پیشگامان و … مراجعه و درخواست خط تلفن خود را با توجه به پلن‌های موجود از شرکت یا مخابرات منطقه انتخاب کنید. سیپ ترانک شاتل، سیپ ترانک آسیاتک، سیپ ترانک فناوا، سیپ ترانک پیشگامان و … از جمله خطوطی هستند که بدون مراجعه حضوری امکان دریافت را دارند. برای ثبت درخواست، کافیست به وبسایت هر کدام از این شرکت‌ها مراجعه و درخواست شماره ویپ خود را ثبت نمایید. معمولا پس از گذشت ۷ روز کاری مخابرات سرویس خط تلفن گویا را روی بستر زوج سیم یا فیبر نوری و شرکت‌های FCP بر روی اینترنت یا وایرلس تحویل می‌دهند.

چگونه از شماره VOIP استفاده کنیم؟

پس از ثبت سفارش و خرید شماره ویپ به مرحله استفاده از آن می‌رسید. این خط تلفن ویپ را می‌توانید به مرکزتلفن ویپ محلی، مرکزتلفن اینترنتی، سانترال پاناسونیک یا مستقیم بر روی سخت‌افزاری مثل تلفن ویپ یا تلفن‌های نرم‌افزاری متصل و استفاده نمایید. اگر از سیستم‌ تلفنی مبتنی بر پروتکل‌های ویپ استفاده کنید کارتان بسیار ساده‌تر و کم هزینه‌تر خواهد شد. بنابراین می‌توانید با کمک یک شرکت متخصص در حوزه پیاده‌سازی مرکزتلفن ویپ و خط تلفن اینترنتی از این سرویس استفاده نمایید. همچنین در صورتی که از سانترال پاناسونیک استفاده می‌کنید، به دلیل قدیمی و آنالوگ بودن این مرکزتلفن متحمل هزینه‌ای مازاد جهت خرید کارت SIP یا لایسنس سیپ برای ارتباط با این نوع خط تلفن خواهید بود.

زمانی که خط تلفن خود را به هر کدام از این مراکزتلفن متصل کردید، می‌توانید با استفاده از تلفن ویپ رومیزی یا بیسیم، تلفن آنالوگ و همچنین سافت فون به تماس‌های ورودی پاسخ و تماس خروجی داشته باشید. خرید شماره ویپ به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در هر کجا و هر سیستم تلفنی که دارید از آن استفاده نمایید.

مرکزتلفن ویپ، دنیایی از مزیت‌های ارتباطی

سیستم‌های تلفن ویپ با وجود قابلیت‌های بسیار زیاد و انعطافی که دارند باعث شده‌اند تا هر کسب‌و‌کاری در هر حوزه بتواند از مزیت‌های این سیستم استفاده کند. فرقی ندارد که شما یک کسب‌و‌کار اینترنتی کوچک دارید یا یک شرکت با صدها پرسنل، مرکزتلفن ویپ می‌تواند فراتر از انتظارات شما را برآورده کند. در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی به مزیت‌ها و خدمات VOIP برای شرکت های بازرگانی و هلدینگ ها بپردازیم. هلدینگ‌ها و شرکت‌های بازرگانی مجموعه‌هایی هستند که معمولا از چندین شعبه و شرکت زیر مجموعه برخودار هستند. بنابراین یک مرکزتلفن VOIP باید بتواند ارتباطاتی امن، پایدار و بهینه برای اینگونه شرکت‌ها فراهم کند. استفاده از خط تلفن سه رقمی یا چهار رقمی، ارتباط نرم‌افزارهای درون سازمانی مثل نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با مرکزتلفن ویپ، تماس افراد با شماره تلفن شرکت مادر و هدایت تماس به سمت شرکت‌های زیر مجموعه، برقراری ارتباطات بین الملل شرکت‌های بازرگانی و … از جمله مواردی است که به عنوان خدمات VOIP برای شرکت های بازرگانی و هلدینگ ها می‌توان نام برد.

مرکزتلفن ویپ چیست و چه مزایایی دارد؟

پیش از آنکه بخواهیم در مورد خدمات VOIP برای شرکت های بازرگانی برایتان بگوییم بهتر است کمی بیشتر در مورد سیستم تلفن VOIP  بدانید. اصطلاح VOIP مخفف Voice Over IP و به معنای انتقال صدا روی بستر شبکه است. بنابراین یک مرکزتلفن ویپ می‌تواند هم بر روی شبکه داخلی یک شرکت و هم روی بستر اینترنت مورد استفاده قرار بگیرد. بسیاری از ویژگی‌های مرکزتلفن ویپ بر خلاف سانترال منسوخ پاناسونیک به صورت رایگان ارائه می‌شود و اگر از نوع نرم‌افزاری آن استفاده کنید هیچ محدودیتی در استفاده از ویژگی‌های این سیستم نخواهید داشت.

از جمله ویژگی‌ها ‌و قابلیت‌های یک مرکزتلفن VOIP می‌توان به برقراری تماس رایگان، عدم نیاز به سیم‌کشی مجزا بر تلفن‌های رومیزی، گزارشگیری دقیق تماس‌ها، تلفن‌گویا هوشمند، صف تماس، فکس نرم‌افزاری، ارتباط آسان با سایر نرم‌افزارهای داخلی شرکت، صندوق صوتی، کنفرانس صوتی و تصویری و … اشاره کرد.

مزیت‌ها و خدمات VOIP برای شرکت های بازرگانی و هلدینگ ها

اگر در حال خواندن این مقاله هستید حتما در حوزه بازرگانی یا هلدینگ فعالیت دارید و می‌خواهید بدانید که یک سیستم تلفن هوشمند ویپ چطور می‌تواند به کسب‌و‌کار شما کمک کند. همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد، مرکزتلفن ویپ دنیایی از مزیت‌ها‌ برای انواع کسب‌وکارها است و به دلیل انعطاف و توسعه پذیری بالا می‌تواند همسو با هر نوع کسب‌و‌کاری باشد. خدمات ویپ برای هلدینگ ها و شرکت های بازرگانی به نوعی باید باشد که دقیقا نیازهای این حوزه را برآورده کند. همه ما می‌دانیم که یک شرکت بازرگانی معمولا با شعبات، نماینده‌ها یا شرکای تجاری خود در سایر کشورها در ارتباط است. یک شرکت مادر یا هلدینگ معمولا به کسب‌و‌کارهای زیر مجموعه و شعبات خود در سایر شهر یا کشورهای دیگر باید در ارتباط بوده و تمامی سیستم‌های نرم‌افزاری و ارتباطی آن‌ها نیز باید یکدیگر ارتباط درون شبکه‌ای داشته باشند. بنابراین یک مرکزتلفن VOIP در اینگونه کسب‌و‌کارها در وهله اول باید بتواند یک ارتباط یکپارچه، پایدار و کم هزینه ارائه دهد.

انتخاب زبان تلفن‌گویا در تماس‌های ورودی

همانطور که می‌دانید تلفن‌گویا یا منشی دیجیتال وظیفه معرفی شرکت، خوش‌آمدگویی و هدایت تماس‌های ورودی را به اشخاص یا بخش‌های مختلف شرکت بر عهده دارد. شرکت‌های بازرگانی و هلدینگ‌ها به دلیل ارتباطات بین‌المللی که دارند، ممکن است تماس‌های ورودی از خارج از کشور نیز داشته باشند. بنابراین این امکان در خدمات ویپ برای هلدینگ ها و شرکت های بازرگانی وجود دارد که تلفن‌گویا طوری طراحی شود که امکان ارتباط اشخاص با زبان‌های دیگر با بخش‌های مختلف تلفن گویا نیز مهیا شود.

VOIP برای شرکت های بازرگانی

ارتباط یکپارچه و رایگان بین شعب

مرکزتلفن ویپ با توجه به اینکه امکان انتقال صدا روی بستر شبکه را دارد، بنابراین می‌تواند تمامی ارتباطات یک مجموعه چند شعبه‌ای را روی بستر شبکه خصوصی یا اینترنت منتقل کند. به عنوان مثال یک شرکت هلدینگ را در نظر بگیرید، شرکت‌های زیر مجموعه برای ارتباط با شرکت مادر و سایر زیر مجموعه‌ها در حالت معمول باید شماره شهری، بین‌شهری یا بین الملل آن‌ها را شماره‌گیری کنند که این موضوع باعث یک هزینه سربار برای این مجموعه خواهد بود. حالا اگر تمام این شرکت‌ها از مرکزتلفن VOIP استفاده نمایند، با یک ارتباط ساده درون شبکه‌ای یا اینترنتی تمامی مکالمات رایگان خواهد شد. در این شرایط فقط کافیست از مبدا شماره داخلی مقصد در هر نقطه جغرافیایی شماره‌گیری شود.

همچنین شرکت‌های بازرگانی نیز ممکن است چندین شعبه، شریک تجاری یا نمایندگانی در کشور یا خارج از کشور داشته باشند که به دلیل مراودات زیاد تماس‌هایی بین آن‌ها رد و بدل خواهد شد. شرکت‌های بازرگانی نیز با استفاده از یک سیستم تلفن هوشمند ویپ می‌توانند ارتباطات تلفنی خود را بهیه و هزینه مکالمات را به حداقل برسانند. برقراری ارتباطات یکپارچه و کاهش هزینه مکالمات یکی از مهم‌ترین خدمات VOIP برای شرکت های بازرگانی و هلدینگ ها محسوب می‌شود.

استفاده از یک شماره تلفن و هدایت تماس به شعبات

راهکار یکپارچه‌سازی ارتباطات تلفنی شرکت‌های بازرگانی و هلدینگ‌ها با استفاده از مرکزتلفن ویپ به ارتباط شعبات ختم نمی‌شود. این نوع کسب‌و‌کارها با استفاده از یک خط تلفن ۳ یا ۴ رقمی می‌توانند سیستم تلفنی را به نحوی پیاده‌سازی کنند که اگر فردی با یک شرکت بازرگانی یا هلدینگ تماس گرفت برای ارتباط با سایر شعب، نمایندگان یا شرکای تجاری با ورود یک عدد بر روی تلفن‌گویا به مقصد مورد نظر متصل شود. با این روش علاوه بر داشتن یک خط تلفن ثابت توسط شعبات، امکان برقراری تماس بکپارچه از طریق یک شماره تلفن واحد نیز وجود خواهد داشت.

ارتباط یکپارچه مرکزتلفن ویپ با CRM

خدمات ویپ برای هلدینگ ها و شرکت های بازرگانی معمولا حول محور ارتباطات یکپارچه می‌چرخد. معمولا شرکت‌های بازرگانی و هلدینگ که از پشتیبانی VOIP استفاده می‌کنند، نرم‌افزارهای دیگری نیز برای برقراری ارتباطات یکپارچه درون سازمانی نیز دارند. یکی از این نرم‌افزارهای پرکاربرد، ‌نرم‌افزار بهترین CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری است. ارتباط مرکزتلفن ویپ با نرم‌افزار CRM قابلیت‌های زیادی به شما می‌دهد که در نتیجه بهره‌وری شرکت شما را افزایش خواهد داد.

یکی از این ویژگی‌ها، قابلیت پاپ‌آپ تلفنی است. زمانی که یکی از مشتریان شما با مرکزتماس شرکت تماس می‌گیرد، روی کامپیوتر اپراتور پیش از برداشتن گوشی تلفن یک نرم‌افزار به صورت اتوماتیک باز می‌شود و اطلاعات و سابقه فرد تماس‌گیرنده را نشان می‌دهد و اپراتور می‌تواند با آگاهی نسبت به شخص تماس‌گیرنده پاسخ دهد.

سیستم نظرسنجی مکالمات

یکی دیگر از VOIP برای شرکت های بازرگانی و هلدینگ ها که می‌تواند باعث افزایش رضایتمندی مشتریان این کسب‌و‌کارها شود، نرم‌افزار نظرسنجی تلفنی است. سیستم نظرسنجی تلفنی یک ماژول ارزیابی مکالمات پرسنل است که به صورت اتوماتیک پس از مکالمه از فرد تماس‌گیرنده نظرخواهی می‌کند. به طور مثال پس از اتمام مکالمه اپراتور با مشتری، در صورت قطع نکردن تماس از سوی مشتری پیامی جهت ارزیابی کیفیت پاسخگویی برای تماس‌گیرنده پخش خواهد شد.

ویپ برای هلدینگ ها

دسترسی مدیران به گزارشات تماس و خط تلفن داخلی شرکت، در خارج از شرکت

مدیران شرکت‌های بازرگانی و هلدینگ‌ها ممکن است به دلیل مشغله‌ها یا سفرهای کاری دائما در شرکت حضور نداشته باشند اما نیاز به دسترسی به خطوط تلفن داخل شرکت، ارتباط با داخلی‌های دیگر و دسترسی به گزارش مکالمات پرسنل خود داشته باشند. مرکزتلفن VOIP با توجه به ماهیت تحت شبکه خود امکان دسترسی از هر نقطه جغرافیایی را دارد. بنابراین اگر شخصی خارج از شرکت باشد و بخواهد از طریق شماره‌ تلفن ثابت شرکت با یکی از مشتریان تماس بگیرد، این امکان وجود خواهد داشت. مدیران شرکت‌های بازرگانی و هلدینگ حتی اگر خارج از کشور باشند، امکان دسترسی به گزارش تماس‌ها، خط تلفن ثابت شرکت و ارتباط رایگان و داخلی به داخلی را با پرسنل خود دارند.

مرکزتلفن ویپ، یار و یاور هلدینگ‌ها و شرکت‌های بازرگانی

سیستم تلفن VOIP با توجه به قابلیت‌‌های زیاد و انعطاف پذیری بالا در هر کسب‌و‌کاری خودش را قالب هر نوع نیاز شرکت‌ها می‌کند. درست است که این مرکزتلفن قابلیت توسعه پذیری بالایی دارد، اما باید به این نکته توجه کنید که به طور مثال این سیستم تلفن به خودی خود توانایی ارائه خدمات VOIP برای شرکت های بازرگانی و هلدینگ ها را ندارد و برای نیازسنجی و ارائه پیشنهاد‌ات هوشمندانه نیازمند به یک تیم با تجربه در پیاده سازی و استقرار خواهد بود. مهم‌ترین نیازمندی شرکت‌های بازرگانی و هلدینگ برقراری ارتباطات یکپارچه با شعب، نمایندگی‌ها، شرکای تجاری و همچنین سایر نرم‌افزارهای درون سازمانی است. بنابراین مرکزتلفن ویپ باید به گونه‌ای طراحی شود که علاوه بر خدمات پایه‌ای، بتواند به بهترین نحو ارتباطات این کسب‌و‌کارها را بهبود و یکپارچه سازد.

همین حالا با ما تماس بگیرید

با توجه به مطالب ذکر شده، چنانچه نیاز به مشاوره دارید ، همکاران ما با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

کافیست فقط با ما تماس بگیرید : ۷۴۳۲۷-۰۲۱ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 32
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 29
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 31
 • بازدید ماه : 54
 • بازدید سال : 266
 • بازدید کلی : 266