loading...

دنیای تکنولوژی

در بسیاری از کسب و کارهای امروزی، نرم افزار CRM به اصلی‌ترین رکن آن سازمان تبدیل شده و مفید‌ترین ابزاریست که به کارشناسان فروش کمک می‌کند تا سرنخ‌های جدید به دست آمده

دانلود نرم افزار CRM رایگان فارسی

رضا مهدوی بازدید : 2 چهارشنبه 25 خرداد 1401 نظرات (0)

در بسیاری از کسب و کارهای امروزی، نرم افزار CRM به اصلی‌ترین رکن آن سازمان تبدیل شده و مفید‌ترین ابزاریست که به کارشناسان فروش کمک می‌کند تا سرنخ‌های جدید به دست آمده را به مرحله‌ی فروش رسانده و با مدیریت حرفه‌ای مشتریان سازمان، رضایت قلبی آن‌ها را به دست آورند.

سوالات مهمی که ممکن است پیش از راه اندازی نرم افزار CRM رایگان در سازمانتان داشته باشید این است که آیا دانلود و استفاده از نرم افزار CRM رایگان می‌تواند پاسخگوی کسب و کار شما باشد؟ به راستی معیار‌های اصلی انتخاب نرم افزار CRM چیست و چه نکاتی را پیش از راه اندازی این سرویس باید مورد بررسی قرار دهید؟ برای پاسخ به این سوال‌ها با ما همراه باشید.

CRM هوشمند رایگان ویپینگ

انواع CRM رایگان

همانطور که گفتیم، نرم افزار CRM یکی از مهم‌ترین سرویس‌هایی است که معمولا به صورت روزمره در شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما نیز برای شروع، به فکر راه اندازی نسخه‌های رایگان این سامانه هستید، بهتر است در مورد انواع راهکارهای رایگان نرم افزار CRM یک نکته مهم را مدنظر قرار دهید. به طور کلی نرم افزارهای CRM رایگان به دو شکل مختلف توسط سازمان‌های تولید کننده این محصول ارائه می‌شوند که عبارت است از:

 1. نوع اول CRM رایگان ویپینگ به این صورت است که شما به یک نسخه محدود و با امکانات جزئی از یک نرم افزار CRM دسترسی خواهید داشت. این دسترسی از نظر زمانی محدودیتی برای شما ایجاد نخواهد .
 2. نوع دوم CRM رایگان ویپینگ به این صورت است که شما برای یک مدت زمان نسبتا محدود به تمامی امکانات نرم افزار CRM دسترسی خواهید داشت و پس از ارزیابی کلی نرم افزار، چنانچه استفاده از آن را برای سازمان خود مفید ارزیابی کردید می‌توانید برای تهیه لایسنس دائمی محصول افدام نمایید. گفتنی است که مدت زمانی که نرم افزار CRM هوشمند ویپینگ به صورت رایگان برای شما راه‌ اندازی خواهد شد، ۹۰ روز می‌باشذ. شما در این سه ماه قطعا خواهید دید که به کمک این سامانه بهره‌وری سازمان شما افزایش یافته و میزان فروش کسب و کارتان نیز چندین برابر خواهد شد.

انواع CRM رایگان

معیارهای اصلی انتخاب نرم افزار CRM

حال که با انواع CRM رایگان آشنا شدید، پیش از بررسی مزایای دانلود CRM رایگان بهتر است اصلی‌ترین و مهم‌ترین معیارهای انتخاب نرم افزار CRM برای کسب و کارها را نیز بررسی کنیم.

همانطور که در مقالات کاربردی سایت نیز اشاره کردیم، نرم افزار CRM یا سامانه مدیریت مشتریان، یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که تمامی کاربران سازمان به خصوص کارشناسان واحد فروش به صورت روزمره از آن استفاده می‌کنند. این ابزار آنقدر نقش کلیدی در سازمان‌ها دارد که به جرات می‌توان گفت وجود یک CRM مناسب و ایده‌آل در سازمان می‌تواند کیفیت کار و راندمان کاربران را چند برابر کرده و برعکس، وجود یک CRM غیر کاربردی یا غیر استاندارد می‌تواند میزان بهره‌وری شرکت را کاهش بدهد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که پیش دانلود و شروع استفاده از یک نرم افزار CRM رایگان، با معیارهای اصلی انتخاب نرم افزار CRM آشنا شوید.

امکانات پیشرفته و حرفه‌ای CRM رایگان ویپینگ

یکی دیگر از مهم‌ترین موضوعاتی که باید در زمان دانلود CRM رایگان مدنظر داشته باشید این است که آیا واقعا آن سامانه می‌تواند حتی به صورت تستی تمامی نیازهای سازمان شما را براورده کند؟ آیا واقعا امکانات نرم افزاری که مدنظر دارید، آنقدر مناسب و حرفه‌ای هست که بتواند فروش شما را تحت تاثیر قرار داده و درآمد خالص سازمان شما را افزایش دهد؟

 فراموش نکنید که شما قرار است در سازمانتان اطلاعات بسیار زیادی را در CRM ثبت کنید. بنابراین بهتر است نیازهای آینده‌ی سازمان خود را نیز در زمان انتخاب CRM در نظر بگیرید. چرا که ممکن است تغییر CRM در آینده کار سخت و پرهزینه‌ای برای شما باشد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم افزار CRM رایگان

یکی دیگر از ضروری‌ترین مسائلی که در مورد انتخاب نرم افزار CRM باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، موضوع پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت ارائه دهنده نرم افزار CRM می‌باشد. به طور کلی سامانه‌های کلیدی سازمان‌ها مانند نرم افزار CRM، سیستم حسابداری، سیستم تلفنی ویپ و … با توجه به میزان اهمیت بالا و کارکرد مداومی که دارند باید دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش با کیفیتی باشند. چرا که وجود وقفه در عملکرد این سیستم‌ها می‌تواند عملکرد کاری کل سازمان را تحت تاثیر قرار دهد.

پایداری و امنیت در نرم افزار CRM رایگان

از جمله مهم‌ترین معیارهایی که در زمان راه اندازی و نصب CRM رایگان یا غیر رایگان باید در نظر داشته باشید، موضوع پایداری و امنیت می‌باشد. همانطور که گفتیم، سیستم مدیریت مشتریان نقش بسیار کلیدی در سازمان دارد و در صورتی که به خاطر عدم پایداری و یا مسائل امنیتی با مشکل مواجه شود، قطعا عملکرد واحد فروش و در نتیجه میزان فروش سازمان شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

امنیت در CRM رایگان

انعطاف‌پذیری برنامه CRM

اگر ماهیت کاری سازمان شما طوری است که نیاز به یک سیستم مدیریت مشتریان حرفه‌ای و شخصی‌سازی شده دارید بهتر است از همان ابتدا به دنبال راهکار‌های حرفه‌ای باشد. شما می‌توانید با شرکت‌های طراحی کننده این نرم افزارها تماس گرفته و از آن‌ها بخواهید که راهکارهایی را متناسب با نوع و ماهیت کسب و کارتان به شما پیشنهاد دهند.

سهولت استفاده در CRM

سهولت در استفاده نیز از جمله معیارهای مهم انتخاب نرم افزار CRM می‌باشد. به طور کلی برخی راهکارهای رایگان یا غیر رایگان CRM به خاطر محیط گرافیکی و جذابی که دارند و یا قابلیت استفاده در دستگاه‌های مختلف مانند موبایل، تبلت، کامپیوتر و …. معمولا بیشتر مورد توجه سازمان‌ها قرار می‌گیرند.

مزایای استفاده یا دانلود CRM رایگان برای کسب و کار شما

حال که معیارهای اصلی انتخاب نرم افزار CRM و انواع نسخه‌های رایگان این سیستم را شناختید،  احتمالا مزیت استفاده از نرم افزار CRM رایگان را بهتر درک می‌کنید. به طور کلی اگر به فکر افزایش فروش سازمان و توسعه کسب و کار خود هستید بهتر است بدانید که دیر یا زود به یک نرم افزار حرفه‌ای مدیریت مشتریان یا CRM احتیاج خواهید داشت. بنابراین مهم‌ترین مزیت استفاده یا دانلود نرم افزار CRM رایگان این است که به شما فرصت می‌دهد تا با نگاهی عمیق و حرفه‌ای، تمام ابعاد نرم افزاری که مدنظر دارید را مورد ارزیابی قرار دهید تا بتوانید به کمک تجربه‌ی به دست آمده از این موضوع، بهترین تصمیم را برای تهیه نرم افزار CRM بگیرید.

به عبارت دیگر، مهم‌ترین مزیت استفاده رایگان از یک نرم افزار CRM این است که شما با دانلود رایگان و راه اندازی آن می‌توانید میزان تاثیر استفاده از این سرویس در کسب و کار خود را بهتر درک کنید و حتی میزان بازدهی چندین نرم افزار CRM را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت بهترین گزینه را برای تهیه لایسنس دائمی و کامل انتخاب کنید.

راهکار ویپینگ برای راه اندازی نرم افزار CRM رایگان

ویپینگ یکی از برترین ارائه دهندکان سامانه مدیریت مشتریان و اولین ارائه دهنده CRM مبتنی بر هوش مصنوعی می‌باشد. نرم افزار CRM ارائه شده توسط این شرکت با پشت سر گذاشتن تست‌های متعدد کارشناسان و ارزیابی دقیق مدیران فروش سازمان‌های مختلف توانسته است بازدهی بسیار بالایی را در راستای افزایش فروش و بهره‌وری سازمان از خود ثبت کند. ما با ارائه مهلت تست ۹۰ روزه به مشتریانمان باور داریم که این سیستم می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن میزان فروش سازمان‌ها را متحول کرده و درآمد آن‌ها را به میزان چشمگیری افزایش دهد.

CRM رایگان ویپینگ

ویژگی‌های کلیدی نرم افزار CRM رایگان ویپینگ

نرم افزار CRM رایگان ویپینگ دارای امکانات و قابلیت‌های فراوانی است که در ادامه به چند مورد از کلیدی‌ترین قابلیت‌هایی که باعث افزایش ۳۰۰ درصدی فروش سازمان شما می‌شوند اشاره می‌کنیم.

سیستم هوش مصنوعی در CRM رایگان ویپینگ: جذاب‌ترین و مهم‌ترین قابلیت موجود در CRM رایگان ویپینگ، قابلیت مدیریت فروش به کمک سیستم هوش مصنوعی این سامانه می‌باشد. این سیستم به صورت خودکار تمامی داده‌های ثبت شده در نرم افزار را مورد ارزیابی قرار داده و در نهایت با ارائه پیشنهادات بسیار مفید و کاربردی، میزان فروش شما را متحول می‌کند. ما در طراحی این سیستم هوش مصنوعی از بروز‌ترین داده‌ها و متدهای فروش که در جهان استفاده می‌شود بهره برده‌ایم.

طراحی CRM بر اساس مدل فروش آیدا: CRM رایگان ویپینگ بر اساس مدل فروش و بازاریابی آیدا طراحی شده است. این مدل با ارزیابی حرفه‌ای مشتریان و سرنخ‌های به دست آمده در واحد فروش سازمان، به شما کمک می‌کند تا مشتریان واقعی و وفادار بیشتری به دست آورید. در صورتی که در مورد قیف فروش آیدا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، پیشنهاد می‌کنیم که مقاله ” قیف فروش آیدا ” را مطالعه نمایید.

قیف فروش AIDA و CRM رایگان

سیستم پیگیری و یادآوری حرفه‌ای: قابلیت حرفه‌ای پیگیری پیشنهادات مالی و سرنخ‌های واحد فروش به شما کمک می‌کند تا هیچ فرصتی را از دست نداده و راندمان کار واحد فروش سازمانتان را به میزان زیادی افزایش دهید.

پشتیبانی تمام عیار: همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، پشتیبانی از نرم افزار CRM یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید در زمان انتخاب CRM رایگان به آن توجه داشته باشید. ما با ارائه پشتیبانی تمام عیار شما عزیزان را برای دستیابی به اهداف فروش سازمانتان یاری خواهیم کرد.

چهار موردی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم تنها بخشی از قابلیت‌های کاربردی CRM رایگان ویپینگ می‌باشند و شما با دریافت این برنامه CRM رایگان می‌توانید برای مدت ۹۰ روز به دنیایی از امکانات و قابلیت‌های جذاب این سامانه دسترسی کامل داشته باشید. در صورتی که برای دریافت مشاوره و یا راه اندازی CRM رایگان ویپینگ نیاز به راهنمایی دارید، کارشناسان ما مشتاقانه منتظر تماس شما عزیزان هستند.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 32
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 12
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 14
 • بازدید ماه : 37
 • بازدید سال : 249
 • بازدید کلی : 249